HAKKIMIZDA

Firmamız 2017 senesinde kurulmuştur. Çalışmalarımızı ve tasarımlarımızı freelance bir şekilde sürdürmekteydik. Piyasada hali hazırda var olan bir çok sayıda kopyala-yapıştır çalışan kişilerden farklı olarak grafik ve görsele önem veren ve yaptığımız işlerde “kaliteyi” hedefleyen bir firmayız. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön planda olmuştur. Bunu korumak ve geliştirmek için çalışmalarımıza özen göstermekteyiz.

 

Sizin için varız!

Ticari hayatımızda “web tasarım, e-ticaret web sitesi tasarımı, içerik üretimi, veri giriş ve seo çalışması ” konularında farklı sektörlerden birçok firmaya hizmet veriyoruz.

Hedefimiz, sizlersiniz.

İlgilendiğimiz her projeye “kendi işimiz” gözüyle bakmak dolayısıyla işimizi sahiplenmek ve ciddiye almak en büyük özelliğimizdir. Yaptığınız işler ve verdiğiniz hizmetler nasıl sizin kalitenizi ve kurumsallığınızı gösteriyor ise bizlerde sizi referans göstermek için en iyiyi hedefliyoruz.

Sorumluluklarımızın Farkındayız,

Kurumsallaşma ve satışlarınızı arttırma yolunda,hayallerinizi ve fikirlerinizi gerçekleştirmek için izleyeceğimiz stratejileri uygulamada tecrübemize,kendimize ve yaptığımız işlere güveniyoruz. Kaliteli ve tam hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Kimler tercih etmeli,

Ürün, hizmet, fikir ve projelerine; butik ve özel çözümler ile sorunsuz hizmet almak isteyen, markasını ve işini geliştirmek isteyen esnaf,kurum ve ticari kuruluşlar dijital pazarlama, web tasarım, dijital tasarım ve özel web tabanlı yazılımlar konusunda ihtiyacı olan çözümü bulabilir.

 


Neden biz?

Ticari hayatımızda farklı müşterilerimizin her projesinde tercih edilmemizin sebebi sizleri iyi tanımak, tasarımı, yazılımı, teknolojiyi alternatif çözümleri iyi bilmemizden kaynaklanıyor. Siz de pazardaki payınızı büyütmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.